На тимчасово окупованих територіях росіяни через недовіру до місцевого населення глушать мобільний зв’язок під час переміщення своєї військової техніки
![](https://static.wixstatic.com/media/0e9e7e_f6ed4650181c4e9a9086c4b733ebddcd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_105,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e9e7e_f6ed4650181c4e9a9086c4b733ebddcd~mv2.jpg)
Центр національного спротиву повідомляє, що рашисти, не довіряючи місцевому населенню, глушать мобільний зв'язок під час переміщення своєї військової техніки.
Чому вони це роблять?
Вони бояться, бо знають, що українці – незламні, і навіть перекриті дзвінки не стануть на заваді нашій боротьбі. Люди передають інформацію про ворога, незважаючи на всі перешкоди, бо чекають повернення рідної землі додому й знають – це обов'язково станеться!
Як вони намагаються нас придушити?
Глушать зв'язок, щоб ми не могли повідомляти точні координати їхньої техніки й особового складу нашим Збройним Силам.
Проводити обшуки та фільтрацію, щоб виявити потенційних партизанів і тих, хто допомагає українським військовим.
Залякувати та тероризувати населення, щоб змусити його до покірності.
Розповсюджувати брехню та пропаганду, щоб сіяти сумніви та розбрат серед українців.
Український дух не заглушити – він палає в кожному серці! Ми передаємо інформацію через альтернативні канали, допомагаємо нашим військовим усім, чим можемо, і продовжуємо боротися за свободу та незалежність.