А так можна було?: Новорічний концерт від гумористичного шоу «Мамахихотала» обійшовся без образ і хамства
![](https://static.wixstatic.com/media/0e9e7e_560e9a354c694c62a560e875bc05c07d~mv2.jpg/v1/fill/w_162,h_162,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/0e9e7e_560e9a354c694c62a560e875bc05c07d~mv2.jpg)
У новорічну ніч глядачі мали можливість насолодитися гумористичним шоу «Мамахихотала», яке відрізнялося від звичних шоу своєю унікальністю та свіжим підходом.
Відмінність цього шоу полягала в тому, що гумористи не ображали людей, які приїхали з окупованих територій або просто намагаються перейти на українську. Вони не були ксенофобами, не говорили весь вечір про оральний секс і дефекацію та загалом намагалися уникати дурнуватих і заяложених стереотипів, які вже стали стилем кварталівців і «дизелів».
Це було свіжим подихом в гумористичному світі, де часто використовуються стереотипи та образи. Це шоу показало, що гумор може бути веселим, розумним і поважним до всіх глядачів.
Крім гумористичних номерів, у шоу прозвучала промова Жені Яновича, який згадав про трьох учасників шоу, що вступили до лав ЗСУ, — Володимира Кравчука та братів Ігоря Реву й Олексія Реву. Янович також анонсував, що 100% прибутку від квитків на шоу підуть на підтримку української армії.
Тези про підтримку ЗСУ червоною ниткою проходять крізь усе шоу, й артисти не раз згадують про те, що українці мають донатити. Це показує, що шоу «Мамахихотала» не лише розважає, але й підтримує важливі соціальні проблеми.
Це шоу було не лише веселим та розважальним, але й відповідальним та свідомим. Воно показало, що гумор може бути не лише веселим, але й позитивним та підтримуючим. Це було дійсно особливим шоу, яке заслуговує на увагу.